+90 232 484 84 46 / +90 532 240 05 11
trenru
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Firmamız Hakkında

Agri Ekohasıl Dış Ticaret Pazarlama San. Ltd. Şti. olarak tarım ve hayvancılık sektörüne Know-How içeren üretim teknolojilerini geliştirmek, Türkiye ve tüm Dünyaya sunmak amacı ile 2008 yılında yola çıktık.

Kısa süre içerisinde Türk tarım ve hayvancılık sektörüne HASILMATİK®™ gibi katma değeri yüksek ürünlerle katkı sağlamaktan ve 21. yüzyılın en stratejik sektörlerinden biri olan tarım-hayvancılıkta Türkiye´nin başat ülkelerden biri olması için çalışmaktan kıvanç duyuyoruz.

Ekohasıl A.Ş. tasarım, üretim, pazarlama ve satış işlevlerini ilk 10 sene sürdürmüş, artan nitelikli satış ve pazarlama ihtiyacı doğtultusunda pazarlama ve satış görevlerini Agri Ekohasıl Ltd. Şti’ne 2018 yılında devretmiştir.

Firmamız öncelikle Türkiye, Komşu Ülkelerimiz, Doğu Avrupa, Ortadoğu gibi teknik desteğin lojistik nedenler ile daha kolay sağlanabileceği bölgelere satışını odaklamış ve bu bölgelere bir çok satış gerçekleştirmiştir. Bunun yanında Uzak Doğuda çalışmalar yapmış, Endonezya ve Japonya’ya ulaşmış ve Japonya’ya satış yapmıştır. Bu esnada “Satıcı Bayii” esasında çalışmış, Türkiye, Bulgaristan ve Uzakdoğu’da bayiler ile çalışmıştır.

HASILMATİK®™ sistemleri serin iklim tahıl tohumlarından, topraksız tarım teknolojisi ile düşük maliyetli, besin değeri yüksek, taze yeşil yem (hasıl) yetiştirmek için geliştirilmiş, “Yeşil Yem Üretim Tesisidir”.

 
 

Bizimle İletişime Geçin